Mielőtt egy vegyi anyagot forgalomba hozunk (import=forgalomba hozatal) meg kell vizsgálnunk, hogy veszélyes-e.
Ehhez felhasználhatjuk a beszállítóink adatait, de a felelősség teljesen a mienk.
Anyagokra kötelező a CLP osztályozás, keverékekre 2015. június 1-ig még használhatjuk a régi rendszert (44/2000 EüM rendelet).
Ha kiderül, hogy veszélyes, megfelelően kell csomagolnunk és címkéznünk, és biztonsági adatlapot kell csatolni az anyag mellé.
Mi is a helyzet a június 1-e után?
Erre kaphatsz konkrét, gyakorlatias válaszokat
Keverékek veszélyességi osztályozása, új adatlap készítése a napi gyakorlatban
/CLP, biztonsági adatlap/ képzésünkön, Dr. Körtvélyessy Gyula szakértőnktől.
2026. január 19 - 20.
2026. január 19.
2026. január 19 - 20.
2026. január 19 - 21.
2026. január 20 - 21.
2026. január 21 - 23.
2026. január 22 - 23.
2026. január 22.
2026. január 22.
2026. január 23.
Ajándékok letöltése, újdonságok, szakmai témák automatikus értesítőjére feliratkozás >>
"Gyors, pontos, csak a szükséges dolgokkal foglalkozik, de ha igény van rá kitér egyéni problémákra, javaslatokra is."
Vargáné Helyes Marina
DKG - East Zrt.
"Érdekes, hatékony, sok gyakorlatias felhasználható információval. Ajánlom minden érdeklődőnek."
Borsos Krisztina
www.hidrofilt.hu
Rendkívül jó hangulatú, gyakorlatorientált és interaktív képzésen vettem részt. Végre egy olyan képzés, ahonnan úgy távoztam, hogy sokat tanultam és ezt használni is tudom majd.
Schmidt Gabriella
Aikawa Hungária Elektronikai Kft.
"A képzések alaposak, széles látókörűek, életszerűek, újabb és újabb ötleteket adnak."
Bárdossy ldikó
www.elanders.com
"A valós életből vett példák révén megvalósítható ötleteket állítottunk össze a csapattal. Az előadók felkészültsége és stílusa kiválóan illeszkedett az elvárásainkhoz. Köszönjük!"
Laczkó Tóth Gergely
www.kokai.hu
"Nekem, mint stratégiai beszerzőnek nagyon sok jó és hasznos információval szolgált ez a tanfolyam! Most még jobban megértettem, hogy mekkora lényege is van egy szervezeten belüli folyamatok összhangjának."
Simonffy Krisztina
www.anton.hu
"Mindenkinek ajánlom, aki auditor képzésben szeretne részesülni. Nagyon jó és magas színvonalú a képzés."
Nagyné Schreck Márta
HM FLÜ Technológiai Igazgatóság
"Jó, a vállalatunk igényeire kialakított képzést kaptunk, felkészült, kiváló oktatótól."
Nagy Sándor
DS Smith Packaging Hungary Kft.
"Figyelemmel kísérhető, gyakorlatias képzés, rutinos előadó."
Fülöp Gyula
www.chemark.hu
"Melegen tudom mindenkinek ajánlani, mert rugalmas, átfogó és mindenre választ ad, amire kíváncsi vagy."
Kissné Farkas Márta
Haslinger Kft.
Ajándékok letöltése, újdonságok, szakmai témák automatikus értesítőjére feliratkozás >>