A Munkahelyi egészségvédelmi és biztonsági értékelési sorozat
(angol rövidítése: OHSAS = Occupational Health and Safety Assessment Series).
Mi az ISO 45001?
Az ISO 45001:2018 úgy készült, hogy
ISO 45001:2018 alkalmazási területe
Minden olyan szervezetnél alkalmazható, amely arra törekszik, hogy:
Minden követelményét úgy határozták meg, hogy azok minden MEBIR-be beépülhessenek.
Alkalmazásuk mértéke olyan tényezőktől függ, mint
A munkahelyi egészségvédelmi és biztonsági kérdésekkel és nem a termékek vagy a szolgáltatások biztonságával foglalkozik.
Új kifejezések és meghatározások az ISO 45001:2018-ban
Kockázat: Az ISO 45001 szabványban megtalálható a „kockázat” általános meghatározása, mivel az egyes országokban eltérő. A „veszélyazonosítás” kifejezést a „kockázatazonosítás” és a „kockázatkezelés” fogalmak váltják fel, annak érdekében, hogy minden iparágra és ágazatra kiterjedő potenciális veszélyt lefedjenek vele.
Munkavállaló: E fogalom meghatározásában különbségek adódhatnak a különböző országok jogi meghatározásából fakadóan. Az ISO 45001 értelmében a ”Munkavállaló” olyan személy, aki egy szervezet felügyelete alatt dolgozik.
I., A SZERVEZET KÖRNYEZETE
II., VEZETŐI SZEREPVÁLLALÁS ÉS MUNKAVÁLLALÓI RÉSZVÉTEL
III., TERVEZÉS
IV., TÁMOGATÁS
V., MŰKÖDÉS
VI., TELJESÍTMÉNYÉRTÉKELÉS
VII., FEJLESZTÉS
Az ISO 45001:2018 MEB rendszer főbb előnyei
Ha még nem kezdtétek el
akkor kattints ide és jelezd bátran, ha konzultálni, megoldást szeretnél találni a fenti témában kérdéseidre.
Az ISO 45001:2018 MEB irányítási rendszert szeretnéd megvalósítani, működtetni, vagy
fejleszteni, de nincs kellő ismereted?
Jogosultságot szeretnél szerezni az ISO 45001:2018 MEBIR belső audit elvégzésére?
Ha bármelyik is felmerül, kattints ide, és választhatsz az ISO 45001:2018 MEBIR kapcsolatos képzési programunkból is.
2026. június 26.
2026. június 26.
2026. július 01 - 03.
2026. július 03.
2026. július 06 - 07.
2026. július 06 - 08.
2026. július 06 - 07.
2026. július 08 - 09.
2026. július 08 - 10.
2026. július 08 - 10.
Ajándékok letöltése, újdonságok, szakmai témák automatikus értesítőjére feliratkozás >>
"A POLIGONT Kft. nívós képzésein mindig megfelelő oktatásban részesülök, ajánlom mindenkinek, aki elhivatott a tudás és a minőségügy iránt!"
Szokol Lajos
"Balázs Árpád nagyon felkészülten, következetesen oktató. Remekül világított rá az oktatott szabvány lényeges pontjaira, tételeire."
Csorba Máté
www.tshungary.hu
"Remek lehetőség a tapasztalatcserére is."
Schell Tamás
Kőolajvezetéképítő Zrt.
"Lényegre törő képzés az ISO 9001:2015 követelményeiről és a szabvány alkalmazásáról."
Eőry Csaba
www.szenzor.hu
"Nagyon jó, gyakorlatorientált és az igényeket maximálisan figyelembe vevő képzés."
Gyuk Attila
"Szívből ajánlom, aki olyan jó hangulatú képzésen akar részt venni, ahol a szakmai tudás átadása emberközpontúan történik."
Solti Ferenc
EMKI
"A téma egy olyan bemutatásában volt részem, amit nem gondoltam volna, hogy ilyen érdekesen és emberközpontúan is meg lehet közelíteni, kiegészítve számos példával és magyarázó értékelésekkel."
Ujvári Gergely
www.norgen.hu
"Hatékony és összefogott képzésen vehettem részt, amiből "sütött" a szakmai hozzáértés. Sok szerencsét kívánok, csak így tovább."
Méhes Ernő
munkabiztonsági tanácsadó
"A Poligont Kft. képzésén lehetőségem volt a valós életből hozott, a rendszerépítések és bevezetések terén gyakorlati tapasztalatokkal rendelkező elhivatott oktatótól tanulni az irányítási rendszerek belső auditjának a mikéntjét."
Szabó András
Electrolux Lehel Kft.
"Örömmel és maximális odafigyeléssel vettem részt a MEBIR képzésen, ami az előadó Balázs Árpád magas szintű felkészültségének és gyakorlati ismereteinek volt köszönhető. További sok sikert kívánok!"
Takács Andrea
DENSO GYártó Magyarország Kft.
Ajándékok letöltése, újdonságok, szakmai témák automatikus értesítőjére feliratkozás >>